Hakkımızda

MyFi, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan (BTK) almış olduğu Internet Servis Sağlayıcılığı (İSS), Altyapı İşletmeciliği Hizmeti (AİH) ve Sabit Telefon Hizmeti (STH) lisansları ile müşterilerine kaliteli iletişim hizmetleri sağlamaktadır.

Çağımızda gelişen teknolojiyle birlikte hızlı bir dönüşüm yaşanıyor. Bu süreçte müşteri deneyimi ve alışkanlıkları da dönüşüm içinde. MyFi; müşterisinin talep ettiği deneyimi sunan, özel çözümler üreten alternatif operatör olarak devreye giriyor. Bu özelleştirilmiş deneyimi talep eden, kendisini dinleyen ve anlayan servis sağlayıcı isteyen müşteriler tarafından tercih ediliyor.

Bireysel müşteriler için; Airfiber İnternet ve voip telefon seçenekleriyle sabit internet ve sabit telefon hizmetleri sunuyor. Sürekli güncellenen cazip fiyatlı kampanyalar, gerçek sınırsız ve taahhütsüz internet avantajların yanı sıra mevcut müşterilerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyor.

Kurumsal müşteriler için ise Airfiber İnternet ve voip telefon hizmetleri ile IP tabanlı ses ve iş kalitesini yükselten, uygun fiyat seçenekli, hayat kolaylaştırıcı çözümler sunuyor. Bu hizmetler dışında yeni ürün geliştirme çalışmaları ve iş birlikleri ile ürün ve hizmetlerini müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak genişletiyor.

MyFi olarak iletişim piyasasında genç, dinamik, ciddi ve lider bir firmayız. 2013 yılından bu yana sizlerle birlikte gelişiyor ve büyüyoruz. Amacımız Ulusal bir iletişim markası haline gelmek ve sizlere daha iyi hizmet vermektir.

Biz bir yeni nesil bir iletişim şirketiyiz. Kapsamında internet, voip telefon ve SMS olan her projeye varız ve bu projeleri ve hizmetleri dünya standartlarında yüksek kalitede sunmak için buradayız.

Kurumsal kimliği, bilgi birikimi, konusunda tecrübeli teknik ekibi, hizmet kalitesi ile MyFi müşterilerine sunduğu değerli iletişim çözümleri ile her zaman yanınızda olacaktır.

Kurumsal hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için